| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am luat un Samsung Galaxy Chat si mi-am pus cod de securitate pe el. Codul l-am bagat, confirmarea am bagat-o la fel ca si codul precedent, chiar l-am deblocat de vreo 5 ori fara probleme. Cand sa il deblochez a sasea oara imi zice ca, codul este incorect! Nu vreau sa il resetez ca sa imi mearga! Vreau sa aflu cum sa scap de cod. Am folosit si cont de Gmail pe el, dar cand il bag de multe ori zice ca: "Ai gresit codul de N ori, incearca peste 30 secunde". Am ajuns deja la 145 de ori sa bag codul si nu-mi da sa bag contul de Gmail si parola ca sa mi-l recuperez. Ce fac?

Va rog este urgent!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dau funda celui care imi da un raspuns bun! As vrea sa il fac acasa, sa nu dau hard reset!

| GrigoRee94 a răspuns:

Altceva nu ai ce sa ii faci decat sa ii dai hard reset adica sa intri in recovery si sa ii dai reset happy cam atat ii poti face