| TheTimeKiller a întrebat:

Am si eu un Samsung galaxy 3G+ si l-am dus la decodat, mi l-a decodat si a bagat un gmail nou la care nu am parola, nu pot downloada din shop sau sa il resetez fara parola aceea, ce sa fac?

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Încearcă să faci resetarea cu metoda de la linkul următor şi apoi schimbi datele contului ( faci un cont nou ) :

http://gsmro.ro/2012/07/02/schimbare-modelparola-pe-android/

| TrooololololololoJR a răspuns:

Bagai cyanmogenm0d

| thed01 a răspuns:

Spune mai bine ca lái gasit si nu sti contul happy

| AleAlecsa a răspuns:

Asa mi s-a intamplat si mie. dar mie mi s-a intamplat la iphone 3G S. Poi parerea mea e ca trebuie sa mergi acolo. unde ti l-a decodat si sa discuti cu ei. Eu asa am rezolvat problema. Acum depinde de fiecare telefon big grin.