| BloodDrinker43 a întrebat:

Salut, mi-am pus azi android lollipop 5.0.1 pe device-ul meu ( Samsung galaxy s4 gt i9506). Merge okay cu exceptia unui lucru pe care o sa vi-l spun acum. Nu pot sa mut aplicatiile din interfata, incerc sa le mut, imi spune de fiecare data ca touch wiz-ul s-a oprit. Nu inteleg de ce, i-am dat un rr, i-am golit memoria cache, dar nu stiu ce sa fac. Ce pot sa fac?

3 răspunsuri:
| FanLenovo a răspuns:

Revino la vechiul sistem de operare, android 4.4.

Sunt multe buguri pe Lollipop.

| BloodDrinker43 explică (pentru FanLenovo):

No idea how

| FanLenovo a răspuns:

Incearca o resetare din fabrica, daca nu scapi asa de buguri lasa cu comment si incerc sa iau legatura cu cineva de la Google Romania pentru a vedea daca stiu cum se rezolva.