| anonimbuc21 a întrebat:

Salut. Mi-am scapat telefonul pe jos (Huawei p20 pro) si mi s-a desprins bateria si s-a inchis telefonul de tot. Mi-am schimbat bateria, totul ok, dar se tot inchide la 40% uneori 60% si scade brusc la 0. Uneori ajunge la 30 si intr-un minut scade la 0, am schimbat de 3 ori bateria, mi s-a zis ca a facut un scurt. E adevarat? Telefonul e perfect, doar ca scade bateria si se inchide

1 răspuns:
| rhdjskdjjcjfjdjx a răspuns:

Depinde daca e originala sau nu. bateria respectiva, si cum ai reusit sa îi desprinzi bateria cand l ai scapat