| cosmyN212000 a întrebat:

Niste jocuri pentru zte racer 2 al meu cu android 2.2 froyo si 500 de mhz? Sa mearga fara lag

6 răspunsuri:
| HardCore7750 a răspuns:

E cam slab androidul tau, fai update la android si o sa mearga foarte multe

| cosmyN212000 explică (pentru HardCore7750):

Nu merge! n-are deala de actualizare online, am cautat si pe internet un custom rom si nu gasesc ma ajuti?

| HardCore7750 a răspuns (pentru cosmyN212000):

Pai daca nu gasesti, inseamna ca nu este
O zi buna

| Fulbaster a răspuns:

Fruit Ninja
subway surfers
doodle jump
where is my micky free
Diversion
Si astea sunt doar cateva!

| cosmyN212000 explică (pentru Fulbaster):

Mama ce prost esti, cum dracu la 500 mhz sa-mi mearga subway surferslaughing, where is my micky nici ala nu-mi merge si fruit ninja merge sacadat, da-mi niste jocuri mai panarame

| Fulbaster a răspuns (pentru cosmyN212000):

Exista jocuri mai panarama, bine, o sa te anunt daca gasesc ceva.