| anonim_4396 a întrebat:

Pentru cunoscători, ce aţi alege dintre Samsung S5360 Galaxy Y(os android) si Samsung Y Pro B5510 (os android)?

1 răspuns:
| Alexx15 a răspuns:

Depinde de stilul fiecaruia. Daca iti place sa ai si tastasuta solida(qwerty) la smartphone ti-l poti lua pe acela(y pro), dar ai tastarura.apk(aplicatia cu tastatura incorporata care este la fel ca si cea qwerty, dar pe touchscreen). Am vazut ca Y pro suporta Adobe flash player, ceea ce Y si multe alte smartphone-uri nu.