| djboom87 a întrebat:

Salut Prieteni cine stie sa decodeze un telefon Nokia Lumia 521 T -Mobile din USA,vreau sa ma ajute si pe mine, va multumesc mult!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te poate ajuta nimeni sa decodezi un telefon aici.Pentru decodare trebuie s amergi la un service de telefoane, ei au acolo aparatura si programe speciale de decodat.Nu se decodeaza un telefon "imediat" ci dupa ce e bagat in acel program, programul cauta, e posibil in trei zile, dar e posibil si intr-o saptamana sa gaseasca codul.