| Unev a întrebat:

Salut,puteți să îmi recomandati un telefon până într-o 1200lei?

6 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

P30 lite

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Huawei p30 lite
Xiaomi Redmi note 8 pro
Samsung Galaxy a30s
Samsung Galaxy M21

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La banii aia găsești Samsung a70 pe olx daca vrei nou din magazin Xiaomi redmi note 8 pro

| dragodana a răspuns:

Salut!
Am Samsung A30s.Este cel mai bun din clasa A.Si este si ieftin.

| MaryMaria333 a răspuns:

Eu am un Samsung A10. Un pret convenabil si sunt absolut multumita de el. Nu da bani grei pe altele de fite, aceeasi treaba o fac si alea. Nu iti lua chinezarii de'alea ieftine, ca nu sunt bune. Si inca cv, marimea lui conteaza mai putin. Nu cauta sa fie unul mare cat o carte si de proasta calitate. Poate sa fie si cat o cutie de chibrite, daca e bun isi merita toti banii ))

| Reghqen a răspuns:

Samsung Galaxy A40