| MixJr a întrebat:

Salut,
puteti sa-mi spuneti cam ce jocuri ruleaza Motorola Defy (MB525)?
de exemplu Temple Run ruleaza ok? si ce parere aveti despre el.

4 răspunsuri:
| slowswag a răspuns:

Ruleaza multe

| GFStep a răspuns:

Motorola Defy e un telefon foarte puternic, am avut defy si pot spune ca e un telefon super bun. Nu am incercat temple run, dar am jucat modern combat 3, the dark knight rises, the amazing spiderman, nova 3, max payne, gta 3 etc. Poti sa ii maresti procesorul pana la 1, 5 ghz, doar daca ai root facut.

| Ichim_Tavi_1987 a răspuns:

Da ruleaza multe jocuri pe Motorola defy si este un telefon foarte bun