| RAUL28823883884 a întrebat:

Salut, recomandări husa Samsung Galaxy S7?

Răspuns Câştigător
| AlexAL275 a răspuns:

Încearcă pe mobile direct, au huse de calitate. Eu încă o am pe a mea și nu am nicio problemă. Mi-a căzut telefonul de atâtea ori și nu s-a întâmplat nimic cu el.
Site: https://www.mobiledirect.ro/

2 răspunsuri:
| IonutPetre12 a răspuns:

Orice uag.un coleg mi-a arauncaf telefonjl pana la tavan si nu l a prins. Telelfonul e intact(s10+).Am un uag plasma.

| Fabian9090 a răspuns:

Https://www.mobiledirect.ro/......r2x2.html. Intra pe mobile direct, site-ul e plin de huse faine și bune. Da click pe link-ul care ți l-am dat. De acolo mi-am luat și eu o husa.