| Alin_Dan_1992 a întrebat:

Se merită să dau un Orange Gova pe un iPhone 4s? Veniți cu argumente...

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Eu NU aş face schimbul!
Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/compare.php3?&idPhone1=6142&idPhone2=4212

Toate cele bune!

| FlorinCiokan a răspuns:

Se merita.
Orange Gova e un telefon slab.
De la A la Z. Display slab, memorie mica, procesor slab, camera slaba.
Jocurile mari nici nu cred ca iti merg. Daca iti merg iti merg cu lag maxim.
iPhone 4s e mult mai compact. Adica pe langa ca e iOS si nu Android ruleaza si functioneaza mai bine ca Android. Nu are lag aproape niciodata.