| claudiuflorin a întrebat:

spuneti-mi ca sa-ti faci un abonament la vodafone, trebuie sa fii titularul de pe contract al locuintei. nu trebuie neaparat asta.sau trebuie sa coincida adresa din buletin pe contract.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Ca sa-ti faci un abonament la o retea de telefonie mobila iti trebuie contractul de apartament si buletinul. Nu trebuie sa fi titularul apartamentului sau casei in care locuiesti dar adresa de pe buletin trebuie sa coincida cu cea din contractul locuintei.

2 răspunsuri:
| angel1113 a răspuns:

Trebuie sa duci o factura de curent sau ceva de genu de la adresa de pe buletin adica domiciliul tau.pa

| mgtow a răspuns:

Cu contractul de munca e suficient, asa vad ca ai un salariu si esti capabil sa iti platesti facturile care vin de la abonamentul cu compania respectiva.