| anonim_4396 a întrebat:

Pot sa imi fac un abonament la telefonie RDS daca titularul de contract este mama?

Răspuns Câştigător
| SocialDisease a răspuns:

Nu poti cu semnatura si buletinul ei doar, cum a zis colegul de mai jos. trebuie sa fie si ea la sediu odata cu tine pentru a-si exprima acordul, titularul are dreptul la creerea a mai multe abonamente de orice tip, nu rudele. Concluzie: Te duci cu mama ta la sediu si faceti abonament. Fundă?

1 răspuns:
| sosostore a răspuns:

Doar cu semnatura si buletinul ei, mai ales daca nu esti major.