| Ritsuko a întrebat:

Ce trebuie sa ai la tine cand iti faci abonament in afara de bani si buletin?

Răspuns Câştigător
| Cristina0911 a răspuns:

E posibil sa iti trebuiasca si o facture de utilitati. Acum depinde cati ani ai, la ce retea vrei sa iti faci abonamentul...

| Ritsuko explică (pentru Cristina0911):

Pai abonamentul il face mama (eu sunt minora ) doar ca nici ea nu stie de ce avem nevoie (am facut multe abonamente dar nu ne mai tine memoria).Il face la Cosmote.

8 răspunsuri:
| NemNUZ a răspuns:

Poate carnetul de elev ca sa primesti ceva reducere ( in unele cazuri e asa )

| Damian_Roland_1996 a răspuns:

depinde, abonament la ce?

| Ritsuko explică (pentru Damian_Roland_1996):

Abonament pentru telefon (Era cam logic avand in vedere ca e la Telefonie.).

| Damian_Roland_1996 a răspuns (pentru Ritsuko):

Nu stiu daca iti trebuie neaparat bani, doar carte de identitate/buletin de identitate/carte de identitate provizorie si permis de conducere, card bancar. Sper ca te-a ajutat happy

| AlexandruHS a răspuns:

Trebuie sa ai bani si actele de identitate adica buletinul.

| Elena1396 a răspuns:

Daca iti faci abonament la tren iti sunt de ajuns banii si buletinul, iar daca iti faci la autobuz iti trebuie si o poza cu tine

| Zaharie_Cecilia_1999 a răspuns:

E destul atat.