| Pol_Nicolae_ a întrebat:

Salut, stie careva un site, magazin care sa aiba baterii de iphone cat mai ok, mai aproape de original sa tina?

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Pe langa magazine orice service GSM care iti schimba acumulatorul ar trebui sa iti dea de ales intre 2 variante de acumulatori : originali sau aftermarket! asta daca schimbi la service cum este recomandat

| Jesuisrbs a răspuns:

Indicat ar fi să încerci la istyle … pentru ca, telefonul să funcționeze în parametri optimi!