| Mihhaaiii a întrebat:

Stie cineva cat tine bateria la Samsung galaxy a8. Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| MTSimo a răspuns:

Depinde cat folosesti telefonul, daca asculti muzica, stai pe internet, vorbesti non-stop la telefon / prin mesaje te tine 4 ore, maxim 6. Daca il folosesti mai rar te tine si pana a doua zi. Funda?

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Depinde de utilizare. Dar cu siguranță te ține o zi cel puțin.

| Idkidk a răspuns:

De unde să ştim? Depinde cât te joci, dacă te joci mult... O termini în câteva ore, dacă nu, nu.