| Alex_Alexandru_1996_6O5s a întrebat:

Stie cineva daca se poate muta sau dezactiva afișajul cu ora la iphone 7? Pe ecranul de blocare am o poza de fundal si ma deranjeaza cum imi apare ora fix pe fața personajului! Dau funda

2 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

O solutie temporara:
http://innov8tiv.com/......on-iphone/
Conform articolului, nu exista o optiune permanenta oficiala pentru asta.

| blzer a răspuns:

Salut,

Din păcate, iOS-ul nu este atât de accesibil din punct de vedere estetic față de Android și nu poți muta ora, însă îți poti alege un alt wallpaper care dă mai bine.

Baftă!winking