| AlexandrutHaU a întrebat:

Salut.Stie cineva un cod sa se auda mai tare muzica la Nokia n70? Sau nu numai muzica dar sa se auda mai tare el insusi! Sau la Samsung gt e2121b? Multumesc anticipat

1 răspuns:
| Madrill a răspuns:

Salut. Incearca un program de mixat muzica, imi aduc aminte ca si eu vroiam sa-mi trosneasca, castile in urechi. Oricum incearca AtomixMP3 e foarte potrivit pentru ce vrei tu, chestia e ca salveaza melodiile modificate in format.wav, dar daca ai nero si sti sa-l folosesti cum trebuie le faci.mp3 si o sa vezi diferenta.