| fugera a întrebat:

stiti cumva daca Samsung s5610 citeste fisiere pdf si word?
multumesc.

9 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

NU

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauti pe internet 'PDF for Android'. Dar WORD nu vei gasi NICIODATA. Word este de la Microsoft, de aceea nu are NICIO legatura cu Android.
Funda? Am raspuns cel mai explicit.

| Mihaitzz a răspuns (pentru anonim_4396):

Cica WORD niciodata.Din contra, aveam un LG GT 505 si mergea sa citesc si word, si pdf..Asta datorita unui program al telefonului, "Document Viewer"!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mihaitzz):

Noi nu vorbim de LG GT 505 aici... straight face

| Mihaitzz a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai ti-am raspuns tie prima data, apoi am dat raspunsul ON TOPIC ..Fii mai atent!

| Mihaitzz a răspuns:

Nu, Samsung s5610 nu citeste fisierele PDF si WORD!

| raresm99 a răspuns:

Da citeste fisiere pdf dar nu cred ca si word.

| Corasonsalvaje a răspuns:

Da citeste.

| ViSsseS a răspuns:

S-ar putea sa gasesti programe pe internet sa sa citeasca si word