| maphiotul a întrebat:

Salut
Stiti vreo aplicatie pentru android cu care pot arhiva videoclipuri?
Fara alte recomandari!...
Mersi

Răspuns Câştigător
| literallythesamebruh a răspuns:

CapCut. Cea mai ușor de folosit și înzestrată cu funcții aplicație de editat pentru Android. Mai ai și: Alight Motion, KineMaster (dacă folosești aplicația free vei avea un watermark în colț), PowerDirector etc. Dar îți recomand totuși să mergi pe CapCut.

| maphiotul explică (pentru literallythesamebruh):

Capcut il am, dar nu imi place ca isi lasa amprenta la sfarsit.
Oricum, mersii mult, o sa le incerc si pe celelalte happy

| literallythesamebruh a răspuns (pentru maphiotul):

Pur și simplu o elimini. Apeși pe ea, la capătul proiectului, și îi dai delete. Cu plăcere! happy

6 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Jottacloud, Microsoft OneDrive, Google One, etc.

| maphiotul explică (pentru doctorandus):

Imi spui te rog care e mai simplu, mai usor de folosit?
Nu vreau sa fac chestii complicate, vreau doar sa fac dintr-un videoclip de 3 minute unu de 30 de secunde de exemplu.

| doctorandus a răspuns (pentru maphiotul):

Aia nu se numeste arhivare, se numeste editare video. Eu ti-am raspuns despre arhivare, nu despre editare.

Program pentru editare video, gratuit: https://www.openshot.org/download/

| maphiotul explică (pentru doctorandus):

E doar pentru linux, windows...am scris ca pentru android(telefon)