| BezeaToxica a întrebat:

Stiti vreun telefon ca sam sung galaxy s advanced (ca desing, un ecran mai alungut)dar paana in 500-600lei? Ca un Samsung galaxy young doar ca are displayul micut... FUNDA si VOT pentru 2-3 exemple de telefoane!

2 răspunsuri:
| xFlorin a răspuns:

Ia`ti Nokia caramida e mai bun laughing

| ReaperAlex a răspuns:

Orange Nivo. Un telefon foarte bun pentru pretul lui ( in jur de 500 lei ). Cauta pe net sa vezi specificatii, review-uri. Telefonul e codat in retea, dar la achizitia lui ''la liber'' ti-l decodeaza gratuit in orice Orange shop. Dupa parerea mea e un best-buy.