| unicalone a întrebat:

Salut! Sunt in cautare unui telefon si nu ma pot decide ce sa aleg dintre urmatoarele modele : Iphone 4s, Lg Otimus 4x, Sony Xperia S, sau ar mai fi o varianta Samsung Galaxy Note.

Voi ce a-ti alege si de ce?

Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| FAQ1 a răspuns:

Galaxy Note bate pe toate ce le-ai mentionat happy, depinde si la ce vrei sa il folosesti...

| meduzza a răspuns:

Iphone 4s clar :X l-am avut si eu pana am facut alegerea proasta sa il schimb cu un galaxy s3 ca sa vad cum e dar nu as mai face schimbul asta niciodata. Mereu iphone-urile sunt cele mai tari si usor de utilizat