| Clodmod a întrebat:

Voi ce ati alege? iPhone 5 sau Samsung Galaxy Note? Vreau sa imi iau un telefon si nu stiu pe care sa il aleg, nu ma pot decide, imi plac ambele! Fundoi!

Răspuns Câştigător
| lalalawhatever a răspuns:

Eu zic galaxy note sau daca ai putea si galaxy s 2 sau s3 pentru ca sunt telefoane ft bune au microprocesorul ft bun si fata de sistemul Apple android-ul are mult mai multe aplicatii cat si mai multe free eu am galaxy s2 si vrea sa spun ca e ft bun si am avut si iphone la care in afara de renume nu ai ce face cu el pur si simplu iti cauti cateva aplicatii si pai te plictisesti de ele plus ca iphone-ul e mult prea sensibilhappy acum faci cum vrei tu dar parerea mea este ca Samsung note e muuuuuuuuult mai bun happybig grin

| Clodmod explică (pentru lalalawhatever):

O prietena de-a mea are Samsung Galaxy S 2

| lalalawhatever a răspuns (pentru Clodmod):

Pai galaxy s 3 e mai bun zic euhappy nu stiu faci cum vreibig grin

15 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| imaqtpie a răspuns:

Iphone 5 nu a aparut.

| BiancaGeorgya a răspuns:

Depinde pentru ce iti trebuie :
-Samsung Galaxy Note este pentru jocuri pentru ca are android si jocurile mai faine nu se platesc (ti-as recomanda Samsung Galaxy S3)
-Iphone 5 are ecranul mic, securiatea e cam mica si jocurile costa
Deci alege Samsung.

| suntserios a răspuns (pentru BiancaGeorgya):

Zici tu ca Iphone 5 are ecran mic si securitate mica? Pe ce te ai bazat cand ai afirmat asta?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Si ia zi cum cat de mult iti place Iphone 5 cand el nici macar nu a aparut?

| Clodmod explică (pentru suntserios):

Pai l-am vazut pe net.

| suntserios a răspuns (pentru Clodmod):

Stii ca alea sunt zvonuri si ca nicio companie nu isi arata produsul pana in ziua lansarii.

| imaqtpie a răspuns (pentru Clodmod):

Alea sunt fake. Iphone 5 nu a aparut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aifon 14.

| Clodmod explică (pentru anonim_4396):

Aifon? laughing Fara suparare, dar se scrie IPHONE laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Clodmod):

Http://bit.ly/Lhq5o8

| Emma27idk a răspuns:

Un iPhone este mult mai avantajos decat orice alt telefon. Daca este iPhone 5... e cel mai bun..are multe aplicati si etc. deci IPHONE 5 happy

| sakacobra a răspuns:

In primul rand nu a aparut iphone 5L.big grin....eu iti recomand iphone-ul dar mai bine mai astepti pana iese 5-ul...o sa iasa acum in toamna.Cu un jailbreak adica o decodare de soft aplicatiile sunt absolut toate gratuite.Soft foarte stabil. Dimensiunile ecranului sunt cele mai bune dupa piata nu ca tableta de la samsung.In fine daca vrei calitatea si eleganta mergi pe Iphone daca nu mergi pe anticul design de la Samsung.