| unicalone a întrebat:

Sunt in cautare unui telefon si nu ma pot decide ce sa aleg dintre urmatoarele modele : Iphone 4s, Lg Otimus 4x, Sony Xperia S, sau ar mai fi o varianta Samsung Galaxy Note.

Voi ce a-ti alege si de ce?

Multumesc anticipat

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| catalin123443211234 a răspuns:

Salut,eu ti-as recomanda un Samsung Galaxy S Advance.asta il am eu si sunt foarte multumit de el... dintre cele care le-ai spus tu iphone 4s, Iar note este prea mare deci mai bine Samsung galaxy s Advance

| s3v3n7 a răspuns:

Galaxy note ii foarte bun happy

| pelivanvasil a răspuns:

Eu iti zic sa-ti iei iphone 4s ca e foarte tare si eu o sa-mi iau iphone 4s replica de pe okazii.El are un singur defect n-are nici un defect doar dc l-ai scapat s-a dus

| YooCata a răspuns:

Iphone 4s din 2 motive:
1. E un telefon foarte bun am si eu unul, nu te poti plange ca se blocheaza sau ca nu suporta unele jocuri, merge pe el ori ce
2. Iphone-urile sunt telefoane cautate, odata ce iti cumperi unu vei atrage atentia;]

| petro21 a răspuns:

Iphone 4shappy

| DjZen a răspuns (pentru YooCata):

Nu nu mai cu Iphone 4s atragi atentia ce ai laughing))) si cu Galaxy note poti face la fel

| YooCata a răspuns (pentru DjZen):

Pe propie experienta Iphone 4s atrage mai mult atentia ce galaxy note :]
Daca era vorba de S2 sau S3 atunci era altceva

| DjZen a răspuns (pentru YooCata):

Las-o asa ca si asa nu vreau sa te dezamagesc laughing)