| deeadeuța17 a întrebat:

Sunt in dificultate ce telefon sa i-mi iau care este mai bun SAMSUNG GALAXY NOTE 3 sau ALLVIEW X 1 SOUL?

un raspuns rapid multumesc...

Răspuns Câştigător
| TheBoyTheCool24 a răspuns:

Samsung Galaxy Note 3 este mult mai bun decat un Allview X1 soul
ALLVIEW-urile sunt branduite in Romania si sunt facut din piese aduse din china.
De ce iti recomand Samsung? Sunt cele mai bune cu ANDROID, + ca am un S3 mini si am aproape 60 de jocuri pe el si toate merg fresh... daca vrei un telefon bun ia-ti Samsung sau IPHONE( daca ai buget mare) Pentru un buget mai mediu poti alege Dintre Sony si LG sau tot Samsung ( Dar cu ecran putin mai mic ) happy sper ca ti-am fost de folos

2 răspunsuri:
| Ciocolataaaaaaaaa a răspuns:

Samsung galaxy note 3!

| zuzuluzu a răspuns:

Daca ai bani de note 3, cumparati note 3 http://bit.ly/1CWbOGR