| Claunicks a întrebat:

Sunt in RDS, as avea nevoie(daca exista) de un telefon fix, cu fir sau fara care sa aiba functia de deviere apel, in special restrictionare apeluri cunoscute sau necunoscute.
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| antimulte a răspuns:

Telefoane exista, mai ales cele fara fir au asemenea functii. Dar. Din pacate, reteaua de telefonie fixa de la RDS nu permite devierea in retele straine, doar in RDS sau DIGI.

1 răspuns:
| Claunicks explică (pentru antimulte):

Multumesc de raspuns, banuiam ca si asta ar fi una din variante. Se pare ca ai dreptate.