| Leo_Leonardo_1993 a întrebat:

Salut sunt nou pe forum fumez un pachet de tigari pe zi marlboro gold vreau sa ma apuc de tigare electronica vreau sa imi iau ijust S imi poti spune daca este bun sau nu sa mersi mult!
Dau fundita celui mai bun raspuns

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La țigara electronică inhalezi abur, iar la țigara normală fum (monoxid de carbon) care este otrăvitor (cancerigen). Ideal ar fi să nu fumezi deloc, e cheltuială inutilă, dar dacă e să alegi, alege orice țigară electronică, numai lasă-te de fumat țigări clasice.

| Leo_Leonardo_1993 explică (pentru anonim_4396):

Salut m-am referit daca este bun modelu de tigare electronica stiu ca tigarile normale sunt toxice.
Eu m-am referit daca este bun adica mai este un model vechi ijust 2 la modelu ala vecbi am inteles ca curge lichid si se strica butonu!
Mersi de raspuns!