| blackguitar13 a întrebat:

Vreau sa ma apuc sa imi fac tigari acasa si tot caut tutun pe internet insa nu stiu care e ok.Eu fumez marlboro,lucky strike,tigari mai tari. Exista vreun tutun care sa se asemene la gust cu astea? Sau oricum, ceva mai tare. Multumesc.

1 răspuns:
| Corino's_G_FrEehat_1997 a răspuns:

Este 1kg de tutun la 100 lei. special pentru rulat. daca gasesti persoana de la care am comandat si eu, are tutun de virginia cu aroma de marlboro, pall mall sau dunhill parca. happy si se livreaza oriunde in tara cu 20 lei prin fan curier