| IulianDornianu61 a întrebat:

Salut
Tableta Vonino Spirit S sau Allview Alldro 3 Speed Duo?

5 răspunsuri:
| Yasmin875 a răspuns:

Vonino Spirit S

| Diavolcata a răspuns:

Tableta Vonino Spirit shappy Succes!

Răspuns utilizator avertizat
| vicecity8 a răspuns:

Allview Alldro 3 Speed duo este mai buna dupa mine. Depinde la ce vrei sa o folosesti. Daca vrei sa te jocu ia-ti aldro 3 speed duo.
Daca vrei sa o folosesti la altceva ia-ti vonimo Spirit S

| iulain13 a răspuns (pentru vicecity8):

Sa stii ca ca spirit s este mai buna si in gaming si in altceva pentru ca vonino are un procesor de 1.6, Allview are 1.5, vonino are placa video quad core 400 mali, Allview are dual core 400 mali, si vonino are bateria care tine 8 ore, Allview are 6 ore, parca, si la vonino ecranul se vede mult mai clar, deci ia-ti vonino! big grin