| Liviu321 a întrebat:

Salut! Telefonul meu își mărește singur volumul. Am sesizat asta de ieri și nu înțeleg ce s-a întâmplat. Face asta și cu husa pe el și fără, am dat restart însă degeaba, nu am aplicații recente pe telefon, am incercat sa instalez un antivirus însă nu găsește nimic în neregula. Ce părere aveți?

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Lateral, pe muchia telefonului, ai 2 butoane, pentru volum (cel de sus - mai tare, iar cel de jos - mai slab).
Probabil, cand il tii in mana, se apasa de degetul tau si astfel isi schimba volumul.

| Simpatic a răspuns:

S-a raspuns deja, ai probleme la butoanele de volum!
mergi cu el intr-un service reparatii gsm si se rezolva

| literallythesamebruh a răspuns:

Probabil butonul rămâne apăsat cumva.

| KovacsB a răspuns:

Freaca-l mai putin.

| asmodeus10 a răspuns:

Una dintre cele mai plauzibile explicatii este blocarea butonului de volum. Apasat prea tare se poate bloca, precum o litera la tastatura, cand se blocheaza de la prea mult presat pe ea nu isi mai revine. Daca persista trebuie sa il duci la un service GSM.Succes.