| Anabelle1205 a întrebat:

Hey! Am nevoie urgenta de ajutor! Am un virus pe telefon si nu stiu cum sa scap de el. Aseara am incercat sa downloadez niste muzica in telefon si cred ca asa s-a instalat si virusul. Acum a inceput sa instaleze singur niste aplicatii pe care daca le dezinstalez le instaleaza el din nou, da rebiot sa telefon din aprox 30 in 30 secunde si nu ma lasa sa imi instalez un antivirus bun! Va rog! Urgent :'(

4 răspunsuri:
| Nelu62 a răspuns:

Incearca resetarea prin metoda 2:
http://geekchronicles.ro/resetare-din-fabrica-android/

| alexandru0sorin a răspuns:

Man trebuie sa fi rapid ca vulutul sa dai "Reset to Factory Settings" undeva in optiuni nai ce altceva face

| Anabelle1205 explică (pentru alexandru0sorin):

Nu gasesc. un screen sau ceva? daca il las o vreme pana il duc la vreun service am sanse sa il "pierd"?

| daniel176 a răspuns:

Am vazut la cineva pe o tableta am scos programe, antivirusuri, am dat si reset dar degeaba trebuie pus softul