| anonim_4396 a întrebat:

Salut.
Știe cineva cat ar costa, nu foarte scump schimbarea sticlei față la un Huawei p30 pro?

4 răspunsuri:
| Lukasssz a răspuns:

Maxim 200 de lei!

| Mirel4412 a răspuns:

Daca e sparta doar sticla si nu display-ul, atunci e ieftin, maxim 50-100 lei cu manopera

| AlexandruAdy a răspuns (pentru Mirel4412):

E doar sticla
Pe net undeva am văzut 600 lei și mi se pare exagerat pentru doar sticla, care separat e vreo 60/80 lei

| Mirel4412 a răspuns (pentru AlexandruAdy):

Pe net sunt preturile puse aiurea, du-te tu la un service de telefoane ca e o operatie foarte simpla, nu necesita cunostinte it sau mecanice complexe...