| cosmin123456789123456789 a întrebat:

Salut,Toate aplicatiile din google play merg pe Allview p5 mini? Daca nu, dati-mi exemplu de ceva care nu merge sigur.Multumesc,dau funda!

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Marea majoritate (95%)merg pentru ca are android.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Având în vedere că telefonul are Android 4.0.4 ( vezi specificaţiile tehnice la linkul http://www.allview.ro/......cificatii/ ), vor merge aproape toate ( 99 % ) aplicaţiile ( de Android ).

Toate cele bune.

| AlexElektro1987 a răspuns:

Pe telefonul tau cu android nu o sa mearga decat aplicatiile pe care le suporta telefonul! altele nu merg!

| NotToday a răspuns:

Aplicatiile esentiale o sa functioneze. Depinde si de versiunea de Android...

| Condrat_Alexandru_1996 a răspuns:

Logo quiz
sigur merge