| sebastian1331 a întrebat:

Smartphonurile de la Allview sunt compatibile cu aplicatiile de pe Google Play? Auzisem (nu mai stiu de unde si nici nu mai stiu sigur) ca nu mergea Google Play pe ele. Ce stiti legat de asta?

Răspuns Câştigător
| panther2007 a răspuns:

Orice telefon care are ROM Android poate sa descarce aplicatii din google play.
Am detinut un P4 duo si am putut descarca orice am dorit eu.
Asa ca ce ai auzit tu nu este adevarat!

| sebastian1331 explică (pentru panther2007):

Ok. Si ce parere ai de AllView? Cum se descurca?

| panther2007 a răspuns (pentru sebastian1331):

Se descurca destul de bine desi nu e tocmai excelent, dar pentru clasa lui sta bine e competitiv cu un S2 desi nu are aceeasi memorie RAM si nici aceeasi viteza la procesor!

5 răspunsuri:
| thealchemist a răspuns:

Sigur ca merge