| Pshychopath a întrebat:

Salut.Tocmai am achizitionat un telefon Samsung Galaxy S4 Mini, acum 2 zile,si ieri m-am jucat putin CSR Racing,pe seara,auzisem de un program care ar fi bun pentru curatarea telefonului (Clean Master),dar tin sa precizez ca dupa ce l-am folosit mi s-a sters tot progresul in jocul respectiv,ar trebui sa debifez ceva in programul asta? Sau pur si simplu nu l-am folosit eu cum trebuie? Astept raspuns, multumesc.

4 răspunsuri:
| Jameson a răspuns:

Mda...se pare ca a sters si setarile/salvarile/ de la jocuri sau aplicati. Cauta, mai mult ca sigur o sa fie ceva ce trebuie debifat.

| paulthegame a răspuns:

Da trebuie sa aiba de bifat cauta la setings ceva

| Pshychopath explică:

Totusi s-ar fi putut sa gresesc eu, nefiind familiarizat cu jocul nu stiu inca, jocul ar trebui sa mearga si offline? Sau doar cu netul pornit, ca vad ca de fiecare data cand nu am netul pornit ma da de la level 1, si trebuie sa pornesc netul si sa intru iar, ca sa ma dea de unde am ramas, sau pur si simplu s-a salvat online pentru ca am jucat cu netul pornit, si offline nu am nici-un progres?

| BuEnA a răspuns:

Mai bine foloseste 360 security e mult mai bun