| zzarazz95 a întrebat:

Salut TPU, a făcut cineva actualizarea, IOS 17, la iPhone 11 pro max?
Eu încerc sa fac, dar îmi spune ca nu net, cu toate ca este. Mulțumesc.

2 răspunsuri:
| SuNaM a răspuns:

Trebuie sa fii conectat la WiFi ca sa mearga. Pentru a nu consuma prea multe date, se seteaza pentru upgrade prin Wifi. Daca rascolesti prin setari, te duci la actualizari, o sa ai optiunea sa ii dai download prin date pe propria raspundere cum ca poti ramane fara date. Dar hey, e 2024 si nu am mai auzit de mult pe cineva sa zica ca nu are net.S-au dus vremurile alea xD

| Korkodeln a răspuns:

Em avut aceeasi problema cu actualizarea prin LTE, era setat sa descarce actualizarea NUMAI prin Wi-Fi si nu intelegeam care problema.
Sunt facute asa ca in mai toate tarile EU, datele costa si actualizarile sunt mari, peste 1GB.