| AditaaF a întrebat:

Am achiziționat un s3 neo cu sticla sparta de la un prieten. In afara de asta nu prezenta nicio problema. După vreo 2 zile a început sa se închidă cand il țineam in buzunar, in rest cand umblu pe el nu are nimic. Am înțeles ca poate fi de la soft, lamelele de la baterie sa fie slăbite sau slabe șanse sa fie placa de baza. Va rog ajutați-mă sa ii aflu diagnosticul. Mersi.

Răspuns Câştigător
| Anonymous051150 a răspuns:

Asa iti trebuie daca iei telefoane folosite de la prieteni. De ce crezi ca acel prieten ti l-a vandut? Ca nu mai mergea bine.

1 răspuns:
| AditaaF explică:

Probabil. Pana la urma era o lama a bateriei innegrita. Am ras.o si gata.