| JustLexu a întrebat:

Am și eu o problema cu telefonul i-am dat "revenire la setările din fabrica" și de atunci merge cam greu de exemplu (când dau sa scriu tastatura apare puțin mai greu sau paginile de internet se încarcă mai greu) am dat resetare dar merge la fel...

O soluție? Mulțumesc anticipat + FUNDĂ

1 răspuns:
| georgyanaaa a răspuns:

Deci i-ai dat resetare din fabrica si tot merge greu iai facut ceva sau asa merge el de la inceput s-ar putea sa fie el asa sa mearga procesorul greu cred