| NONAME113 a întrebat:

Am un smartphone Samsung Galaxy Nexus rootat cu android 4.3 care de aseara nu vrea sa ramana in standby.Pe langa asta telefonul imi merge mult mai greu, tastatura se deschide si inchide foarte greu si este foarte greu sa scriu din cauza lagului.Cum as putea rezolva asta fara resetare din fabrica?
!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi mergea foarte greu. Dar mi-am instalat un antivirus(CM Security) si acum merge foarte bine, are o viteza mult mai mare si nu se mai blocheaza.