| Aspirina30000 a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru! Vreau sa imi cumpar un telefon nou si nu stiu ce sa aleg. Am nevoie ca telefonul sa aiba camera in fata obligatoriu si sa se incadreze in bugetul de 10-15 milioane maxim! Vreau sa ma tina o perioada indelungata. Nici prea mult dar nici prea putin, cu o memorie frumusica. Aplicatiile care vor fi instalate nu vreau sa duca la lag-uirea telefonul sau la consumarea excesiv a bateriei. Vor fi instalate doar aplicatii de socializare ( Facebook, Instagram, Snapchat etc. ) si poate si un joc de plictiseala. Si ma intereseaza sa aiba si o camera secundara frumusica. Sper ca ma puteti ajuta! P.S. dimensiunile telefonului nu conteaza! Multumesc, dau rasplata!

Răspuns Câştigător
| AGirlWithDreams a răspuns:

S5 mini sau oneplus one

4 răspunsuri:
| IuliaTeodora98 a răspuns:

Nokia Lumia 930, eu am Nokia Lumia Icon, ~e acelasi lucru doar ca se gaseste mai greu in Romania...

| Robi1444 a răspuns:

Iti recomand un HTC One M8 sau M8s.

| Flaviuss1234 a răspuns:

Oneplus One

| Aspirina30000 explică:

Sunt de acord cu Oneplus one. Dar de unde pot achizitiona unul?