| vic00004 a întrebat:

am nevoie de raspuns urgent:: mi s au sters toatr contactele de pw iphone. (4s) ce sa I fac? mersi

1 răspuns:
| Electro622 a răspuns:

Si eu am acelasi telefon si am avut aceeasi problema prima metoda (cea mai simpla) este sa te duci la setari, intri la Mail, Contacte, Calendare dai mai jos si dai pe Importati contacte sim, apoi du-te la contacte si vezi daca au aparut, daca nu apar probabil ai mai intrat cu iphone-ul pe itunes (pc) si dp ce til gaseste itunes dai pe Iphone dreapta sus si dai restaureaza iphone astepti si ar trebui sa ti le puna la loc.Succes sper ca te-am ajutat