| sofymadd a întrebat:

Am Nokia Lumia 800 si in stinga la mobil(acolo unde arata WiFi)apare nustiu cum un H sau un E.Nustiu ce inseamna sau cum sa scot ca sa nu mai apara.Voi stiti?

Răspuns Câştigător
| JeffFantasy a răspuns:

Buna sofymadd. Este foarte simplu, cand apare E, H, H+, 3G, 3G+ sau 4G inseamna ca datele mobile sunt activate.Mai precis ai activat internetul pe mobil (daca ai MB ). Casa opresti asta Intri la setarile mobilului si de acolo Opreti datele mobile.(Mobile data).
Sper ca te-am ajutat happy.

1 răspuns:
| danutzu96 a răspuns:

Acel H cred ca vinde de la HDSPA si E de la EDGE de la datele mobile. Uita-te in setari cum dezactivezi datele mobile