| Alin_Stefan_Alin_Stefan_1995 a întrebat:

Salut tpu.Am o casca bluetooth si nu stiu ce are in prima zi am ascultat muzica cu o aplicatie prin ea si am si vorbit un apel, dupa acel apel am oprit-o.Mai tarziu am vrut sa o pornesc dar nu mai mergea si am bagat-o la incarcat si s-a aprins ledul rosu, dupa doua ore era stins ledul rosu si am deconectat-o dar tot nu se aprindea.Cu alte cuvinte ea se incarca dar nu porneste nici stand la incarcat nici deconectata.Ce trebuie sa fac.(cam lunga intrebarea stiu). FUNDA!

1 răspuns:
| MirunaRoxana13 a răspuns:

Pai, probabil ti s-a defectat cand ai ascultat muzica. Sa o duci la cineva care se pricepe la asa ceva si poate ti-o rezolva el! happy