| cris93 a întrebat:

Am cumparat o casca bluetooth marca jabra de la un prieten dar nu imi pot da seama cand e incarcata casca desi in afara de cele 3 butoane mai are un led cand pun la incarcat sta aprins am doua ore si ledul tot aprins sta cat poate dura incarcarea si cum imi dau seama.Va multumesc.

1 răspuns:
| Daniel123 a răspuns:

L.E.D.-ul nu cred ca este decat un martor al incarcari ei nu stiu cam cat ar trebui sa dureze sa se incarce cred ca doua ore sunt suficiente. Daca o ti mai mult timp se duce acumulatorul repede. Eu zic ca doua ore sunt suficiente!