| alexgalatzi a întrebat:

Salut,TPU! Am o dilema...Sa imi cumpar tableta sau telefon? Telefonul daca l-as fi luat ar fi pentru aplicatii si jocuri mai mult.(Samsung Galaxy S2 Plus), dar m-am gandit si la optiuea in care imi pot lua un Ipad Mini.(Daca imi iau tableta imi voi lua un Blackberry).Ce alegeti?

Răspuns Câştigător
| arrriadna a răspuns:

Depinde ce vrei. sa te plimbi prin oras jucandu-te, citind, ascultand muzica Ambele sunt ok.
Daca vrei sa sms/vb la tel = tel
Daca nu ai nevoie de tel ci de un mega-ecran = tableta
Siii depinde cum stai tu, ca asa poti sa le iei pe-amandoua cu tine, dar pentru tableta iti trebuie musai ambele maini laughing)) Eu am preferat telefonul. La fel cum la computere prefer desktopul... Fiecare cu ce vrea si ii place. Pana la urma nu noi il folosim...

3 răspunsuri:
| Ichnat a răspuns:

Daca vrei sa te joci, tableta! happy

| DoriKat a răspuns:

Telefon, cu siguranta telefon

| totiptuunu a răspuns:

Salut. Din punctul meu de vedere iti recomand telefonul fiindca te poti juca ca si pe tableta si ai si un telefon, cum s-ar zice 2 in 1 pe cand la tableta nu o mai poti folosi drept telefon adica e "mai mult de casa".