| lolzdhan a întrebat:

Am un abonament de la Vodafone de vreo 3 ani de acum si platesc in jur de 50 de lei pentru 20 gb net, cu minute si sms nelimitat si nu stiu cate min internationale. Cum pot sa fac o reziliere de contract? Vreau sa ma trec pe prepay pare mult mai avantajos.

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Poți. sună la relații cu clienții și le spui ce vrei

| CodrutElian1990 a răspuns:

Daca nu ai facut cumparaturi care sa-ti prelungeasca contractul, poti oricand. Dureaza pana la terminare o luna de zile.
Suna la relatii, ca acum nu mai poti merge la un centru Vodafone. O sa inceapa sa te lamureasca ce bine este sa fii la ei, o sa-ti faca ceva oferte bune etc. Tu poti sa-i ascult sau le spui ca nu vrei nimic, decat reziliera contractului.