| tdy a întrebat:

Am o intrebare cum as putea sa recuperez o poza de pe telefon stearsa din greseala sau de altcineva.
Ps:::: Fundita pentru. cei care ma ajuta

5 răspunsuri:
| asdfcffcvgvv123 a răspuns:

Nu mai poti

| MisterCMD a răspuns:

Imposible..pe telefon ce ai sters sters ramane.

| Anny123451 a răspuns:

Pai depinde, daca ai sd card sau de ex si eu am facut asta dar de cand am primit telefonul am dat ca orice poza facut instantaneu(pe loc ) sa se puna in pozele mele pe google+ dar nu le arata si la ceilalti nu mai tu poti sa le vezi dar numai dca vrei poti sa le arati

| tdy explică (pentru Anny123451):

Pai eu am external sd si am avut un program orice poza faceam mi se adauga pe google dar l-am dezinstalat

| tdy explică (pentru Anny123451):

Si am inca o sansa cred l-am bagat la o tipa cardul in tel ei si eu aratat multe poze care eu nu le aveam pe tel meu si printre ale cred ca le am
Pt. ca tel meu are o optiune sa tina o copie de la fiecare element sters dar mie nu mi le mai arata ce sa fac?