| anonim_4396 a întrebat:

am o intrebare, la care as dori sa imi spuneti opinia voastra, care telefon ar fi mai bun:

Dual-Sim Allview P6 Quad

SAU

Allview Dual-Sim V1 Viper, nu cer iPhone 5 sau Samsung Galaxy S IV, as dori sa imi achizitionez un telefon, iar acestea mi-au fost sugerate, ce parere aveti?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Telefoanele stau la specificatii aproximativ la fel. Diferentele se gasesc la afisaj, P6 sta mai bine avand un ecran SuperAmoled HD. Sta in urma cu sistemul de operare dar nu e mare lucru caci se rezolva cu un update simplu. Iti recomand P6 Quad happy

| davidtm a răspuns:

Cine ti-a sugerat aceste telefoane, e un prost!

| teolia a răspuns:

Sper sa-ti placa raspunsul meubig grinual-Sim Allview P6 Quad.