| ribak a întrebat:

Ce parere aveti despre Samsung Galaxy Grand Neo Plus (Dual Sim)?
E bun de ceva?
Si care este opinia voastra despre telefoanele dual sim?

1 răspuns:
| liliacALB a răspuns:

Personal am alt tip de telefon, dar acesta amintit de tine pare foarte bun, daca tin seama de specificatii. Telefoanele dual sim difera de celelalte doar prin faptul ca suporta 2 cartele sim simultan (adica 2 telefoane, 2 numere intr-un singur telefon). Nu exista alta deosebire. Performanta este data de tipul procesorului, memorie, etc. Repet, Samsung Galaxy Grand Neo Plus Dual Sim este un telefon bun.