| baloiucatalin a întrebat:

Am o intrebare legata de android. Sunt utilizator de android de cateva luni si caut un raspuns de la utilizatori mai experimentati ca mine. Mi-am cumparat un Huawei g300 ascend de care sunt multumit, nu am ce sa-i reprosez. Dupa primele zile i-am facut update de la android 2 la android versiunea 4.0. Se poate revenii la prima versiune sau va avea totdeauna versiunea 4.0?
Multumesc pentru ajutor.

Răspuns Câştigător
| Zoey112 a răspuns:

Nu poti sa te intorci la cealalta varianta o data ce i-ai dat update nu poti sa da inapoi

2 răspunsuri:
| alexandruth a răspuns:

Poti sa ii faci un downgrade. Cauti pe Google: "android downgrade from 4.0 to 3.0" sau cum vrei. happy

| nyteshade1797 a răspuns:

Da, cum a spus acel utilizator "alexandruth", dar nu dai downgrade la 3.0 (pentru ca aceasta versiune este creata exclusiv pentru tableta), ci la 2.3.7!